Pirkau filtrus internetu, praėjo 4 dienos, bet jie dar net neišsiūsti. Pasiteiravus kur mano prekė, informavo, kad jų net neturi sandėlyje ir dar reikės laukti. Tai kodėl parduodat jei neturit ?
Puiki patirtis! Parasiau uzklausa ir atsakyma gavai labai greit.Uzsakyma pateikiau ir jis buvo issiustas per valanda!!!Zodziu rekomenduoju tai tikrai kam reikia filtru. Pakonsultuos, sukomplektuos ir galesit dziaugtis svariu oru namie.!!!
Rinkdamasis filtrus suklydau. Uzsisakiau ne tuos filtrus. Susisiekiau su klientu aptarnavimu 9 val vakare. Mano uzsakymas buvo pakoreguotas. Liuks servisas.
Patogu pirkti. Platus prekių asortimentas. Ačiū už greitai pristatytas prekes!
Rekuperatora filtri – šeit atradīsiet filtrus, kuri ir piemēroti populārāko ražotāju rekuperatoriem, piemēram, Zehnder,Brink, Komfovent, Systemair, Blauberg, Paul, Oxygen, Vallox, Mitsubishi, Ensy, Samsung, Atrea, Flexit, Wolf, Electrolux, Holtops, Ito Daalderop, Brofers. Mūsu mājas lapa piedāvā ērtu sistēmu, kura palīdzēs ātri atrast savu rekuperatora modeli un tam piemēroto filtru klāstu. Un, ja nevarat atrast savu modeli vai jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums pa tālruni vai rakstiet ātri un ērti caur tērzēšanas logu apakšējā labajā stūrī. Mūsu pieredzējusī komanda vienmēr ir gatava palīdzēt jums izvēlēties filtrus tiešsaistē, konsultēt un atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem. Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet plašu filtru izvēli. Šeit jūs varat izvēlēties no oriģināliem un alternatīviem produktiem, izvēloties iespēju, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un iespējām. Visi pārdotie filtri rekuperatoram atbilst ISO 16890 kvalitātes standartam.
REKUPERATORA FILTRI — KĀPĒC IR SVARĪGI TOS BIEŽI MAINĪT?
Rekuperatora filtru mērķis ir filtrēt pieplūdes un izplūdes gaisu, aizsargāt to no piesārņotājiem. Tīri filtri rekuperatoriem nodrošina efektīvu mehāniskās ventilācijas sistēmas darbību. Aizsērējuši filtri palielina gaisa pretestību un enerģijas patēriņu, kā rezultātā gaiss telpā vairāk nav tik tīrs. Tādējādi laikus nenomainīts filtrs pasliktina gaisa kvalitāti, kas nonāk jūsu mājās vai darba vidē, jo tas neizfiltrē visus gaisā esošos veselībai kaitīgos piesārņotājus (piemēram, cietās daļiņas, ziedputekšņus utt.), bet tas arī palielina elektroenerģijas izmaksas.
Filtru stāvoklis jāpārbauda vidēji reizi 3 mēnešos, kā arī nomainiet tos, kad pamanāt, ka tie ir netīri. Tiesa, dažkārt par filtra maiņas nepieciešamību ziņo arī skaļāka rekuperatora skaņa. Šādos gadījumos nemēģiniet tīrīt vai sūkt filtru, lai pagarinātu tā kalpošanas laiku.
FILTRU KLASIFIKĀCIJA
Izvērtējot rekuperatora filtru kvalitāti, svarīgi pievērst uzmanību to atbilstībai starptautiskajiem ISO standartiem. Šī atbilstība, kas uzrakstīta uz filtra vai tā tehniskajās specifikācijās, ir kvalitātes nodrošināšanas zīme. Līdz 2016. gadam tika izmantots EN 779 standarts, kas mērīja tikai viena veida cieto daļiņu caurlaidību. Mūsdienu ISO 16890 standarts ir visaptverošāks, mērot plašāku daļiņu klāstu un sniedzot dziļāku izpratni par filtru veiktspēju dažāda izmēra daļiņām.
Saskaņā ar jauno ISO standartu filtri tiek klasificēti pēc to spējas noturēt dažāda izmēra daļiņas, kas tieši nosaka gaisa tīrību Jūsu telpās. Lai atvieglotu izvēli, mēs piedāvājam visaptverošu filtru klasifikācijas rokasgrāmatu, kas palīdzēs atšķirt un izvēlēties piemērotāko filtru, pamatojoties uz jūsu rekuperatora modeli un konkrētajām vajadzībām.
Lai iegūtu skaidrāku priekšstatu, šeit ir norādītas grupas, kurās tiek sadalītas gaisa daļiņas:
ePM1: Šīs īpaši smalkās daļiņas (pilsētas smogs, putekļu ērcītes utt.) var iekļūt pat mūsu asinsrites sistēmā. Tie ir neredzami ar neapbruņotu aci, taču to ietekme uz veselību var būt nozīmīga.
ePM2.5: Lai gan šīs daļiņas ir lielākas par ePM1, tās joprojām ir pietiekami mazas, lai viegli iekļūtu mūsu elpceļos un nosēstos plaušās. Tie ir tabakas dūmi, baktērijas un citas mikroskopiskas daļiņas.
ePM10: Šīs daļiņas ir pietiekami lielas, lai izraisītu acīmredzamus simptomus, piemēram, klepu, šķaudīšanu vai alerģiskas reakcijas. To parastie avoti ir ziedputekšņi, mēslojums vai citi vides piesārņotāji.
Rupji: šīs ir lielākās gaisa piesārņojuma daļiņas, kas ietver cementa putekļus, cilvēku matus, automašīnu izplūdes gāzes un citus rupjākus piesārņotājus.
IETEICAMS MAINĪT ABUS FILTRUS
Pieplūdes gaisa filtri ir paredzēti, lai attīrītu iekštelpu gaisu, efektīvi notverot cietās daļiņas un tādējādi nodrošinot, ka jūsu ventilācijas aprīkojums paliek tīrs un efektīvs. Ne mazāk svarīgi ir izplūdes gaisa filtri – tie pasargā rekuperatora siltummaini no putekļiem, garantējot, ka siltummainis darbosies ar visaugstāko efektivitāti.
Rekuperatora abu filtru maiņa vienlaikus ir nepieciešams nosacījums, lai nodrošinātu ventilācijas sistēmas efektīvu darbību. Netīri filtri ne tikai izjauc sistēmas līdzsvaru, bet arī palielina enerģijas patēriņu un trokšņa līmeni.
REKUPERATORA FILTRU MAIŅA
Filtru maiņa ir ļoti vienkārša. Sākumā izslēdz ierīci, atver slēģus. Noņemiet vecos filtrus un pēc tam uzstādiet jaunos. Aizveriet aizbīdņus un restartējiet rekuperatoru. Vissvarīgākais ir iegādāties filtru, kas ir piemērots jūsu rekuperatoram. To var izdarīt, mūsu katalogā izvēloties sava rekuperatora ražotāju. Un tad – pēc konkrēta ierīces modeļa izvēles. Sistēma nodrošinās jums piemērotus modeļus, tāpēc atliek tikai iegādāties, nomainīt un atkal baudīt tīru un svaigu gaisu.
Ir vairāki veidi, kā uzzināt sava rekuperatora ražotāju un modeli:
Pārbaudiet uzrakstu uz pašas ierīces, kur parasti norādīts ir ražotājs un modelis;
Sazinieties ar savas ierīces uzstādītāju vai rekuperatora pārdevēju/ izgatavotāju;
Izmēriet filtra platumu, garumu un augstumu un atlasiet preces atbilstoši mūsu interneta veikala mērījumiem. Sistēma nodrošinās Jūsu ierīcei piemērotus rekuperatora filtrus;
Ja neviens no sniegtajiem ieteikumiem nepalīdzēja – sazinieties ar mums pa tālruni +370 615 82 333 vai rakstot uz [email protected]
Filtru maiņa ir ļoti vienkārša. Sākumā izslēdz ierīci, atver slēģus. Noņemiet vecos filtrus un pēc tam uzstādiet jaunos. Aizveriet aizbīdņus un restartējiet rekuperatoru. Vissvarīgākais ir iegādāties filtru, kas ir piemērots jūsu rekuperatoram. To var izdarīt, mūsu katalogā izvēloties savu rekuperatora ražotāju. Un tad – pēc konkrēta ierīces modeļa izvēlēties. Sistēma nodrošinās jums piemērotus modeļus. Atliek tikai iegādāties, nomainīt un atkal baudīt tīru un svaigu gaisu.
Rekuperatora filtrus ieteicams mainīt ik pēc 3-6 mēnešiem, atkarībā no filtra piesārņojuma. Taču galvenais simptoms, kas liecina, ka filtri jau būtu jāmaina, ir rekuperatora skaņas palielināšanās un/vai izvadītā/pievadītā gaisa daudzuma samazināšanās.
Viedie rekuperatori, kuriem ir elektronisks vadības panelis un ekrāns, norāda gaisa pieplūdes un gaisa nosūkšanas apjomu stundā. Piemērs: 140 m2 mājā ir uzstādīts Zehnder ComfoAir Q350 rekuperators, kura optimālais darbības režīms ir 190 m3 pievadītā un izsūknētā gaisa stundā. Ja šis daudzums samazinās līdz 150-170m3, filtri jau ir jāmaina.
Tāpat atsevišķiem rekuperatoru modeļiem ir automātisks atgādinājums par filtru maiņas laiku, tāpēc jāseko pašas ierīces ieteikumiem.
Ir vairāki iemesli, kāpēc ir svarīgi regulāri nomainīt rekuperatora filtrus.
Samazināta gaisa plūsma aizsērējušu filtru dēļ. Kad filtri ir aizsērējuši, samazinās pieplūdes gaisa plūsma, kas samazina rekuperatora efektivitāti un sliktāk vēdina telpas.
Elektrības izmaksu palielināšanās. Kad filtros uzkrājas daļiņas, rekuperatora ventilatoram ir jāstrādā vairāk, lai pārvarētu paaugstināto gaisa pretestību, kas savukārt palielina elektroenerģijas patēriņu.
Iekštelpu gaisa kvalitāte pasliktinās. Neefektīva ventilācija un mazāka gaisa kustība var izraisīt mitruma uzkrāšanos un pat pelējuma veidošanos telpās.
Palielināts ierīces darbības apjoms. Aizsērējuši filtri prasa intensīvāku rekuperatora darbu, kas padara tā darbību skaļāku.
Filtra klase norāda daļiņu daudzumu un izmēru, kas tiek filtrēti caur noteiktas klases filtru. Jo lielāks skaitlis, jo efektīvāk gaiss tiek filtrēts. Vairumā gadījumu no ārpuses pievadītā gaisa filtrēšanai ieteicams izmantot augstākas klases filtrus. Taču Filtru pasaule vienmēr iesaka ņemt vērā ražotāja ieteikumus un uzstādīt tos filtru komplektus, kas norādīti ierīces eko-sadarbības dokumentā. Plašāku informāciju varat izlasīt mūsu detalizētajā rakstā par rekuperatoru filtru klasēm.
Galvenie aspekti, kam pievērst uzmanību, izvēloties oriģinālo vai analogo rekuperatora filtru.
Oriģinālā filtra veiktspējas kvalitāte ir zināma. Oriģinālie filtri tiek pārbaudīti noteiktā ierīcē, lai nodrošinātu to veiktspēju un saderību. Zemāks enerģijas patēriņš. Oriģinālie filtri efektīvāk attīra gaisu un samazina enerģijas patēriņu, jo ir pielāgots konkrētam rekuperatoram. Zemāks darbības troksnis ar oriģinālo filtru. Oriģinālais filtrs, optimizēts konkrētai ierīcei, var samazināt trokšņa līmeni rekuperatora darbības laikā. Analogais rekuperatora filtrs ir lētāks. Šādi filtri parasti ir ekonomiskāka izvēle. Lai gan tie var nebūt tik efektīvi kā oriģinālie filtri, to zemākās izmaksas var būt svarīgs faktors jūsu izvēlē.